O NAS


Było już wiele rewolucji. Co przyniosły? Każda raz na zawsze zmieniła bieg historii. Nadszedł w końcu czas na fryzjerską rewolucję, którą zapoczątkuje.. Step4hair. To pierwsza w Polsce i trzecia na świecie Internetowa Platforma Fryzjerska. 

Beata Berendowicz i Sławek Kublin stworzyli innowacyjny system szkoleniowy, e-learning, dzięki któremu nauka zawodu fryzjera przez Internet stała się możliwa. Podstawą tego systemu są organizowane przez nich szkolenia typu Long Staż, które zostały przełożone na język obrazu, dźwięku i ruchu. System e-learning pozwala szerokiemu gronu odbiorców na korzystanie z ich usług, wiedzy i doświadczenia za pomocą filmów szkoleniowych oraz stałego kontaktu z edukatorem.

Platforma S4H została stworzona z myślą o osobach, które chcą nauczyć się zawodu, pragną podnieść swoje kwalifikacje, szukają inspiracji. To także miejsce, dzięki któremu mogą zaistnieć młodzi, obiecujący fryzjerzy, styliści, wizażyści – ich prace będą mogły obejrzeć osoby z całego świata!


METAMORFOZY FRYZJERSKIE
Nasza internetowa platforma fryzjerska S4h posiada ponad 100 propozycji fryzur dla każdej i każdego z nas: począwszy od fryzur klasycznych, eleganckich, casualowych, aż po fryzury awangardowe. Bądź na bieżąco i śledź na S4h najmodniejsze trendy we fryzurach!

E-learning – szkolenia fryzjerskie przez Internet
  • krok po kroku,
  • w przystępnej cenie,
  • we własnym tempie,
  • w dogodnej porze,
  • bez wychodzenia z domu!

FRYZURY KROK PO KROKU
Razem z nami wykonuj: strzyżenia, strzyżenia z koloryzacją, upięcia i koki i wiele, wiele innych propozycji fryzur prezentowanych w filmach szkoleniowych Step4hair.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz